Bir tık alabilirsiniz 0 0.00

0-Eşya
haraç 0.00
Tüm 0.00
Vaultz Kilitleme Büyük Seyahat Takı Çantası, yumuşak Taraflı Organizatör ile Şifreli Kilit, 5x1. 5x9 İnç, Çiçek (VZ03804)

Vaultz Kilitleme Büyük Seyahat Takı Çantası, yumuşak Taraflı Organizatör ile Şifreli Kilit, 5x1. 5x9 İnç, Çiçek (VZ03804)

₺ 74.97
 

Tuva'dasın müsait
kullanılabilirlik

Mücevherleri güvende tutmak için fermuarlı mandal sistemli patentli şifreli kilit.Ek organizasyon için 15 çift küpe ve sırtın yanı sıra saat ve bilezik kayışı tutar. 1 dış fermuarlı cebi ve 4 iç fermuarlı cebi.İnce profil, hem seyahat hem de günlük kullanım için ideal olduğu anlamına gelir. 9x1.5x5 inç (Uxgxy).Tüm mücevherlerinizi uygun bir kese içinde düzenli tutun.Büyük seyahat mücevher kutusu, seyahatleriniz için ihtiyacınız olan tüm mücevherleri tutabilir ve günlük kullanım için de mükemmeldir 1 dış ve 4 iç cep ile 15 çift küpe ve sırt, artı saat ve bilezik kayışları saklayabilir, mücevherlerinizi dolaşmadan koruyabilirsiniz.Şifreli kilit diğerlerini dışarıda tutar ve çıkarılabilir fermuarlı kese ek depolama sağlar.5 x 9 x 1,5 inç ölçme, bu cepte, üzerinde çanta ya da sırt çantası taşımak saklamak için idealdir.Hareket halindeyken, seyahat ederken ya da sadece işe ya da okula giderken kullanın.Eğer önemliyse, güvenli oyna ve Vaultz'la kilitle.

Ürün parametreleri

Sen de olabilir