EuısdanAA Torx Tornavida, T7 S2 Bayrak Kolu Yıldız Sürücü Anahtar Anahtarı Anahtarı 2 Adet (Destornillador Torx, T7 S2, mango

EuısdanAA Torx Tornavida, T7 S2 Bayrak Kolu Yıldız Sürücü Anahtar Anahtarı Anahtarı 2 Adet (Destornillador Torx, T7 S2, mango

₺ 24.57
 

Tuva'dasın müsait
kullanılabilirlik

【SİZE】T7 torx başkanı tornavida ile 3.5 mm çap 50mm uzun yuvarlak şaft. 【KULLANIM】 Cihazlardaki torx bağlantı elemanlarını sıkın veya gevşetin. 【S2 ÇELİK MALZEME】 Yüksek sertliğe sahip donanımlarda yaygın olarak kullanılan bir malzeme olan S2 alaşımlı çelikten imal edilmiştir. 【PLASTİC HANDLE】 Ergonomic tasarlanmış kolu çalışma için kolaylık ve konfor sağlar.(【MANGO DE PLÁSTICO】 El mango de diseño ergonómico brinda conveniencia y comodidad para trabajar. 【UYGULAMA】 Konut, iş ekipmanı, oyun kontrolörleri ve otomobil için farklı onarımlarda daha yaygın olarak kullanılabilir.(【APLICACIÓN】 Se puede utilizar más ampliamente en diferentes reparaciones para viviendas, equipos de trabajo, controladores de juegos y automóviles.Euısdan AA Torx Tornavida, T7 S2 Bayrak Kolu Yıldız Sürücü Anahtar Anahtarı Anahtarı 2 Pcs1.Mukavemet ve dayanıklılık için ısıl işlem görmüş S2 alaşımlı çelik mil.2.Torx tipi, bayrak tasarımı.3.İyi performans kolu sağlam tutuş sağlar ve size daha fazla dönme gücü verir kolay dönüş4.JIS performans standartlarını karşılar veya aşar.5.Takım tezgahları, ekipman, bilgisayar vb.Cihazlardaki Torx somunlarını sıkmak veya gevşetmek için yaygın olarak kullanılır.Yapısal bir BOYUT resmini inç (L*D) Torx Uç Boyutu : Spanish Destornillador Torx içinde T7 Description, T7 S2, mango de bandera, estrella, destornillador, llave, llave inglesa, 2 piezas 0.14 S2, Plastic Weight : 34g Total Boyutu : 83 x 21 mm normal / inç x 0.44 inç (L*W) Mil Boyutu : 1.97 50 x 3.5 mm / inç x 2 adet x Bayrak Tipi Torx Wrench Material özellikler : Ürün Adı : Bayrak Tipi Torx Wrench Package İçeriği : Destornillador de cabeza torx T7 con eje redondo de 3,5 mm de diámetro y 50 mm de largo.【USO】 Apriete o afloje los sujetadores Torx en los dispositivos.【MATERIAL DE ACERO S2】 Hecho de acero de aleación S2, que es un material comúnmente utilizado en hardware con alta dureza.【MANGO DE PLÁSTICO】 El mango de diseño ergonómico brinda conveniencia y comodidad para trabajar.【APLICACIÓN】 Se puede utilizar más ampliamente en diferentes reparaciones para viviendas, equipos de trabajo, controladores de juegos y automóviles.

Ürün parametreleri

Product Name:
Flag Type Torx Wrench
Package Content:
2PCS x Flag Type Torx Wrench
Material:
S2, Plastic
Weight:
34g
Total Size:
83 x 21mm / 3.27-inch x 0.83-inch (L*W)
Shaft Size:
50 x 3.5mm / 1.97-inch x 0.14-inch (L*D)
Torx Tip Size:
T7
Description in Spanish :
Destornillador Torx, T7 S2, mango de bandera, estrella, destornillador, llave, llave inglesa, 2 piezas :
【TAMAÑO】 Destornillador de cabeza torx T7 con eje redondo de 3,5 mm de diámetro y 50 mm de largo. :
【USO】 Apriete o afloje los sujetadores Torx en los dispositivos. :
【MATERIAL DE ACERO S2】 Hecho de acero de aleación S2, que es un material comúnmente utilizado en hardware con alta dureza. :
【MANGO DE PLÁSTICO】 El mango de diseño ergonómico brinda conveniencia y comodidad para trabajar. :
【APLICACIÓN】 Se puede utilizar más ampliamente en diferentes reparaciones para viviendas, equipos de trabajo, controladores de juegos y automóviles. :

Sen de olabilir