3 Delik Fiber Optik Sıyırma Pense Aracı CFS-3 Yüksek Sertlik Fiber Tel Strippers

3 Delik Fiber Optik Sıyırma Pense Aracı CFS-3 Yüksek Sertlik Fiber Tel Strippers

₺ 34.77
 

Tuva'dasın müsait
kullanılabilirlik

Otomatik sıfırlama : Tel striptizci, tek elle çalıştırılabilen, basit ve kullanışlı, ergonomik tasarımlı ve tutması rahat bir otomatik sıfırlama işlevine sahiptir.Ayarlanabilir : 3 delikli tel striptizci ve kalibre, optik fibere zarar vermeden ayarlanabilir.Striptizci kullanımı için uygun : çeneleri açmak ve kapatmak için, kesme kenarı korumak, kazara zarar görmesini önlemek, daha kolay ve saklamak için kolay.Özellikler : Kelepçe kafasının yüzeyi kararmış, korozyona dayanıklı ve paslanması kolay değildir.Yüksek sertlik : Keskin çeneler yüksek sertliğe, iyi tokluğa, sağlamlığa ve dayanıklılığa ve uzun ömürlüdür.Özellik : 1. 3 Delik tel striptizci pense ve kalibre ayarlanabilir, optik fibere zarar vermez.2. Yüksek sertlik, iyi tokluk, güçlü ve dayanıklı, uzun ömürlü keskinlik çeneleri.3. Pense kafasının yüzey kararma işlemi, korozyona dayanıklı, paslanması kolay değildir.4. Otomatik sıfırlama fonksiyonu, tek elle çalıştırılabilir, basit ve kolay, rahat tutma için ergonomik olarak tasarlanmıştır.5. Kolay açık veya çene yakın, kesme kenarı korumak, trafik kazalarını önlemek, depolama için kolay.Delik Pozisyonu Yellow Stripping : 3 holes Large delik 2 Dış koruyucu tabaka soymak için kullanılır-3mm fiber Middle delik 250um beyaz yumuşak yapışkan koruyucu tabaka sıyırma için kullanılır-900um fiber çekirdek beyaz yumuşak kauçuk koruyucu layer Small delik Optik lifler ve lif parçaları çok ince ve keskinlik 1 x Pense Not 125um-250um fiber optik core kaplama Paket Listesi : şerit için kullanılır.3 Handle Renk CFS Yüksek Karbon Çelik + Rubber Model özellikler : Durumu : %100 Marka bod y Türü : Tel Strippers Material : : : Onları parmaklarına yapıştırırsan ya da gözlerinin içine girersen, incinirsin.Lütfen bunları kullanırken dikkatli olun.Güvenli kullanım için lütfen koruyucu gözlük takın.

Ürün parametreleri

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Wire Strippers
Material:
High Carbon Steel + Rubber
Model:
CFS - 3
Handle Color:
Yellow
Stripping Hole Position:
3 holes
Large hole is used to strip the outer protective layer of 2-3mm fiber :
Middle hole is used for stripping the white soft adhesive protective layer of 250um-900um fiber core white soft rubber protective layer :
Small hole is used to strip the 125um-250um optical fiber core coating :
Package List:
1 x Pliers  :
Optical fibers and fiber fragments are very thin and sharpness. If you stick them on your fingers or get into your eyes, you will be hurt. Please be careful when handling them.For safe operation, please wear protective glasses. :

Sen de olabilir