Masaüstü Kova Çöp Dayanıklı Çıkarılabilir çöp tenekesi Tembel Oturma Odası Yatak Odası Ofis Sehpa Çöp Depolama Tüp (Renk: B)

Masaüstü Kova Çöp Dayanıklı Çıkarılabilir çöp tenekesi Tembel Oturma Odası Yatak Odası Ofis Sehpa Çöp Depolama Tüp (Renk: B)

₺ 106.26
 

Tuva'dasın müsait
kullanılabilirlik

*1、Malzeme : Masaüstü çöp tenekesi, çevreye zararlı ve kokusuz yeni bir çevre koruyucu PP malzeme kullanır. environment.It düşmeye dayanıklı, dayanıklı ve temizlenmesi kolaydır. *2、90° Açılış Çöp Kutusu : Bu masaüstü çöp kutusunun açılması 90° ' dir.Bu tasarım girişi büyütebilir ve çöpe atarken daha rahat ve doğru hale getirebilir.Büyük açıklık çöp kutusunun kapasitesini arttırır.İç namlu çıkarılabilir ve temizlenmesi kolaydır. *3、Koruyucu Kapak : Masaüstü çöp kutusu, çöp torbasını ve iç kovayı güvenli bir şekilde sabitlemenizi ve hareket sırasında düşmelerini önlemenizi sağlayan yerleşik bir çift koruyucu kapağa ve yerleşik bir tokaya sahiptir. *4、Yepyeni Tasarım : Yepyeni bir tasarım benimsemek, daha şık ve kişiselleştirilmiş görünüyor ve masaüstünün ve masaüstü çöp kutusunun mükemmel dekorasyonunu iyi gizleyebilir.Dikdörtgen oval kenar yapısı, masaüstü duvarına yerleştirmek için uygun olan daha büyük kapasite ve daha uzun şekil sağlayabilir. *5、Şık Görünüm : Çok yönlü alan, çok renkli seçenekler, samimi görünüm, hoş bir his.Kompakt gövde serbestçe hareket edebilir ve daha fazla masaüstü alanından tasarruf edebilir.Açıklama : Kapaklı çöp kutusu, daha hızlı açıldığında masaüstü çöp kutusunu daha kolay ve daha hijyenik hale getirmek için kullanılır.Yüksek kaliteli malzemeler, kolay temizlenebilir, düşmeye dayanıklı ve dayanıklıdır.Şartname : Malzeme : Ppboyutu : yaklaşık 21.3*11.3*17.5 cm/8.39*4.45*6.89 Ağırlık : yaklaşık 250 grampaket Listesi : 1 * Mini Masaüstü çöp tenekesi.

Ürün parametreleri

Material:
PP
Size:
about 21.3*11.3*17.5cm/8.39*4.45*6.89in
Weight:
about 250 grams
Packing List:
1*Mini Desktop Trash Can :

Sen de olabilir