WUCHENG viski için Kullanılan kristal cam viski tadım viski ayaklı sommelier kokusu cam (200 ml) viski gözlük (Renk : 2 Adet)

WUCHENG viski için Kullanılan kristal cam viski tadım viski ayaklı sommelier kokusu cam (200 ml) viski gözlük (Renk : 2 Adet)

₺ 154.17
 

Tuva'dasın müsait
kullanılabilirlik

★Viski kristal cam viski tadımı için kullanılır viski ayaklı sommelier camı koklayın (200ml). ★Benzersiz şekli, kilit şarap aroması, en iyi tatma fincan. ★Viski, XO, brendi, kırmızı şarap, martini vb.Için uygundur. ★Uygulama, aile, KTV, bar, aile toplantısı, parti vb. Ürünlerimiz sorun olmadığını, oo güven ile alış-kesinlikle inanıyoruz.Eğer ürünlerimizden memnun değilseniz.E-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, size en kısa sürede sorunu çözeceğiz.Şartname : Malzeme : kristal camrenk : gösterildiği gibikapasite : 200ml/7ozpaket içeriği : 1 veya 2 şarap kadehleriremind : Mağazamızdaki herhangi bir ürün doğrudan teslimatı destekler.1. Kusursuz bir servis ekibimiz var.Satın almak için rahat olsun lütfen.2. Doğrudan satıcılar ürünlerimizin resimlerini ve malzemelerini kullanabilir.

Ürün parametreleri

Material:
crystal glass
Color:
as shown
Capacity:
200ml/7oz
The package includes:
1 or 2 wine glasses :
remind:
Any product in our store supports direct delivery. :
1. We have a perfect service team. Please rest assured to buy. :
2. Direct sellers can use the pictures and materials of our products. :

Sen de olabilir