Bir tık alabilirsiniz 0 0.00

0-Eşya
haraç 0.00
Tüm 0.00
LC - LC Fiber Yama Kablosu Tek Modlu Simplex - 1m (3.28 ft) - 9/125um OS2 100G / 3.0 mm LSZH Duyarsız (1 Paket) - Beyondtech

LC - LC Fiber Yama Kablosu Tek Modlu Simplex - 1m (3.28 ft) - 9/125um OS2 100G / 3.0 mm LSZH Duyarsız (1 Paket) - Beyondtech

₺ 24.75
 

Tuva'dasın müsait
kullanılabilirlik

Beyondtech yüksek kaliteli ve Duyarsız LC-LC Fiber Sınıfı : G. 657.A2 Patch Kablo Tek modlu ya da OS2 fiber özel Hızlı Ethernet, Fiber Channel, Ethernet Hızları, veri merkezi, (1310 nm) kurum içi, eğitim, LAN, SAN, ticaret, OLMAK-L (1550 nm) OLMAK-E, 1000 base-(1300 nm) LX ve Asenkron Transfer Modu (ATM) uygulamaları için tasarlanmıştır.Video, veri ve ses hizmetleri destekler.Bu Beyondtech Fiber OS2 9/125 LC / LC Fiber Yama Kablosu TIA/EIA 492 AAAA ve IEC60793-2-10 A1b standartlarına uygundur ve Ro HS spesifikasyonlarına uygundur.Bu SM fiber, 3.0 mm çapında sarı renkli bir cekete sahiptir.OS2 kabloları, 1310 nm'de 1550 nm - 0.22 d B/km'de 0.36 d B/km zayıflamaya sahiptir.Bu LC-LC Tek modlu Simplex OS2 fiber yama kabloları-40ºC ila + 75ºC arasında çalışır ve minimum 5.0 cm montaj bükülme yarıçapına ve minimum 3 cm uzun süreli bükülme yarıçapına sahiptir.Standart telekom fiber patch kablolara karşı azaltılmış bükülme kaybı hassasiyeti : İç mekan kablo kurulumlarında Esnek Kurulumlar için en uygun Olanı artık duvarlarda, tavanlarda, kanallarda (FTTH) ve diğer engebeli yüzeylerde fiber bükülmeleri konusunda endişelenmeden kullanılabilirler.Boyut : 1m (3.28 ft) 3.0 mm LSZH | Renk : lc'den lc'ye.

Ürün parametreleri

Sen de olabilir