Bir tık alabilirsiniz 0 0.00

0-Eşya
haraç 0.00
Tüm 0.00
bıçak kalemtıraş Kalemtıraş Ev Hızlı Kalemtıraş Whetstone Sopa Bileme Mutfak Bıçak Mutfak Gadget Kalemtıraş 3-Sahne Tipi (Renk:

bıçak kalemtıraş Kalemtıraş Ev Hızlı Kalemtıraş Whetstone Sopa Bileme Mutfak Bıçak Mutfak Gadget Kalemtıraş 3-Sahne Tipi (Renk:

₺ 77.88
 

Tuva'dasın müsait
kullanılabilirlik

NFEGSİYA. Design【Benzersiz Tasarım】 vantuz kalemtıraş kesinlikle ergonomik tasarıma uyar.Kolu bastırdıktan sonra, kaymaz vantuz tabanı kayma, kayma veya çarpma riski olmadan pürüzsüz bir yüzeye güvenli bir şekilde tutturulur. 【Hızlı Bileme】 Tungsten karbür kenarları hızlı bir şekilde kesilebilir.Bıçağınızı Bıçak ve Makas Kalemtıraşından 3-4 kez hafif basınçla çizin, sevgili bıçaklarınıza yeni bir hayat verin. ✔ 【Küçük ve Taşınabilir】 Cep mutfak bıçağı kalemtıraşı, çekmeceye yerleştirip yerleştirmediğinize veya tezgahınızda bıraktığınıza bakılmaksızın saklanması kolaydır.Ben kompakt boyutu onun aptal izin verme!Bu, her türlü bıçağı keskinleştirmeyi kolaylaştırır. 【Sturdy ve Durable】 Vantuz Bıçak Kalemtıraş katı ABS plastik hazırlanmış olduğunu, sağlam.Kullanımı kolay, güvenli ve güvenilir.Mutfakta bir zorunluluk ve zorunluluk.Öğe türü : Bıçak KalemtıraŞmalzeme : Paslanmaz çelikuygun için : Tüm Mutfak Bıçakları vb.Ağırlık : yaklaşık 150 gpaket içerir : 1 x Bıçak Kalemtıraş.

Ürün parametreleri

Sen de olabilir