Bir tık alabilirsiniz 0 0.00

0-Eşya
haraç 0.00
Tüm 0.00
Seyahat Ayna , Gül Altın Kompakt Ayna,Kompakt makyaj aynası Hediye,Kadınlar için Hediyeler, Komik Doğum Günü, Eşim için, Aşkım.

Seyahat Ayna , Gül Altın Kompakt Ayna,Kompakt makyaj aynası Hediye,Kadınlar için Hediyeler, Komik Doğum Günü, Eşim için, Aşkım.

₺ 59.97
 

Tuva'dasın müsait
kullanılabilirlik

1.Bu makyaj aynası kelimelerle kazınmış : Karıma bugün seni seviyorum, Yarın ve seviyor musun, aynaya bak, ne gördüğümü görüyorsun, çok güzelsin. 2.En iyi arkadaş ve kız kardeş için mükemmel hediyeler, özellikle Düğün, Noel, Doğum Günleri,Mezuniyet, Yıldönümleri, Şükran Günü.Mükemmel hediye kutusu ambalajı ve Mesaj kartı. 3.Taşıması kolay : Ayna çapı 6.5 cm'dir, çantanıza, çantanıza, kozmetik çantanıza veya el çantanıza kolayca sığar, böylece istediğiniz zaman, istediğiniz yerde makyaj yapabilirsiniz.Kızlar ve bayanlar için uygun küçük bir makyaj aynası. 4.Tutması kolay : elde tutulan katlanır ayna, çift taraflı. 1x sıradan ayna net ve gerçek görüntüler sağlar.2 X büyüteçle, küçük detaylar bile açıkça görülebilir.Açıldıktan sonra, 180 derece yatay olarak yerleştirilebilir ve herhangi bir açıda da desteklenebilir. 5.Hızlı lojistik : Tarafından teslim edilir, bu yüzden yakında alacaksınız.Ayna çok kullanışlı, avucunuza sığar.Bir tarafı normal ayna, diğer tarafı büyüteçli ayna, her ikisi de ruj uygulaması için harika çalışıyor artı more.It sorunsuz açılır ve kapanır.Çantanda taşıyorsun. everyday.It her boyutta bir çantaya sığacak kadar küçük.Makyaj aynası seyahat ve günlük kullanım için çok uygundur use.It bu her zaman cüzdanınızda olması gerekenlerden biridir!El katlanır ayna, çift taraflı. 1x sıradan ayna net ve gerçek görüntüler sağlar.2 X büyüteçle, küçük detaylar bile açıkça görülebilir.Açıldıktan sonra, 180 derece yatay olarak yerleştirilebilir ve herhangi bir açıda da desteklenebilir.Kızlar ve bayanlar için uygun küçük bir makyaj aynası.Boyutlar : 2.6 inç çapında, 2/5 inç kalınlığında Ağırlık : 3.6 oz çerçeve Malzemesi : alaşım / metal ayna şekli : Yuvarlak özellikler : amplifikasyon, çift taraflı Paket içeriği : 1 makyaj aynası + 1 zarif hediye kutusu + 1 mesaj kartı Receipt.Travel ayna.Sadece arkadaki bir kafa, daha önce soyulması gereken ince bir plastik kalkan ile düşünceli bir şekilde korunmaktadır gifting.It bu kaldırılana kadar donuk görünebilir.

Ürün parametreleri

Sen de olabilir