Bir tık alabilirsiniz 0 0.00

0-Eşya
haraç 0.00
Tüm 0.00
Tekli Fiber Splitter, Optik Splitter, 1x2 FBT Splitter Modülü, SC/UPC Arayüzü ile 1310-1550nm Ev Kablolama Mühendislik Projeleri

Tekli Fiber Splitter, Optik Splitter, 1x2 FBT Splitter Modülü, SC/UPC Arayüzü ile 1310-1550nm Ev Kablolama Mühendislik Projeleri

₺ 33.27
 

Tuva'dasın müsait
kullanılabilirlik

【Profesyonel Yapı】Fbt ayırıcı, iyi çevresel stabiliteye sahip tam lifli bir yapıya sahiptir. 【Arayüz Tipi】 Optik ayırıcının arayüz tipi, çok pratik ve uygun maliyetli olan SC/upc'dir. 【Şartname】Bu ürün, çoğu senaryoda kullanılabilen 1x2 tek modlu FBT fiber optik ayırıcıdır. 【İyi Performans】 Optik fiber ayırıcı düşük ekleme kaybına ve geri yansımaya ve mükemmel performansa sahiptir. 【Geniş Uygulama Yelpazesi】 Fiber ayırıcı, ev kablolarında, mühendislik projelerinde, şirketlerde ve fiber optik Lan'larda yaygın olarak kullanılmaktadır.-40 ~ 85 Package Listesi : 1 x Fiber Optik Splitter 55d BReflection Kaybı : 55d BWavelength Bağımlı Kaybı : 0.5 d BDegree Bağımlı Kaybı : 0.5 d BWorking Sıcaklığı : 1550nm Directionality 1x2 Type : FBTİnterface Türü : SC/UPCWorking Dalga boyu : 1310 Fiber Splitter Type özellikler : Öğe Türü : : : .

Ürün parametreleri

Item Type:
Fibre Splitter
Type:
1x2
Type:
FBT
Interface Type:
SC/UPC
Working Wavelength:
1310-1550nm
Directionality:
55dB
Reflection Loss:
55dB
Wavelength Dependant Loss:
0.5dB
Degree Dependent Loss:
0.5dB
Working Temperature:
-40 ~ 85
Package List:
1 x Fiber Optic Splitter :

Sen de olabilir