Bir tık alabilirsiniz 0 0.00

0-Eşya
haraç 0.00
Tüm 0.00
JYDQM Banyo Raf Yaratıcı Çok Fonksiyonlu Depolama Raf Modern Duvara Monte Temperli Cam Paslanmaz Çelik Havlu Askısı (Boyut:

JYDQM Banyo Raf Yaratıcı Çok Fonksiyonlu Depolama Raf Modern Duvara Monte Temperli Cam Paslanmaz Çelik Havlu Askısı (Boyut:

₺ 2687.64
 

Tuva'dasın müsait
kullanılabilirlik

Yüksek Kalite ve Dayanıklı Yapı : Dayanıklı katı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış bu havlu askısının hasar görmeden uzun süre kullanılabilmesini sağlar. havlu çubukları ve asma kancaları ile 2 katmanlı Paslanmaz çelik ve cam raflar banyo rafı.Cam raflar, eşyaların raflardan kaymasını önlemek için korkuluklarla çevrilidir.Fırçaları veya fırçaları asmak için kullanılabilen veya havlu çubuğunu kullanmak için yana kaydırılabilen 4 sürgülü kancaya sahip bir havlu çubuğuna sahip 2 havlu çubuğu içerir.Banyolarda ekstra depolama alanı eklemek için mükemmeldir.Ürün malzemesi : Metalürün tipi : raf, depolama rafı, çiçek standı, köşe çerçevesi vb.Uygulanabilir sahne : banyo, yardımcı odası, oturma odası, anaokulu, mutfak, depolama için çok uygun köşesinde banyo.Özellikleri : 100% yeni yüksek kalite.Donanım dahil olmak üzere herhangi bir duvara montajı kolaydır.Şampuanları, temizlik ürünlerini, cilt bakım ürünlerini, kozmetik ürünlerini, saksıları vb. Depolamak için rafları kullanın.Bakım : 1. Temiz su kullanın ve pamuklu bir bezle silin2. Nemli bir bez veya sabun veya diş macunu ile hafifçe silin, ardından suyla durulayın Not : Bu paket yalnızca bu ürünü içerir ve fotoğrafla ilgili herhangi bir dekoratif öğe içermez.Sağlam ve dayanıklı, takip edilmesi kolay talimatlar ve gerekli tüm donanımlarla montajı kolaydır.

Ürün parametreleri

Sen de olabilir