SHUANGXİ benliestore Hollow Alaşım Aracı Çelik Hollow Kemer Zanaat Yuvarlak Aracı (Renk : 3mm 1 adet)

SHUANGXİ benliestore Hollow Alaşım Aracı Çelik Hollow Kemer Zanaat Yuvarlak Aracı (Renk : 3mm 1 adet)

₺ 133.20
 

Tuva'dasın müsait
kullanılabilirlik

Gelişmiş lazer teknolojisi ile yüksek kalite.Keskin ve ince bıçak tamamen parlatılır ve kolayca delinebilir.İthal özel alaşımlı takım çeliğinden yapılmış, diğer markalarla karşılaştırıldığında, yüksek sıcaklık işleminden sonra, mukavemet ve tokluk büyük ölçüde geliştirilmiştir.Geniş oluk tasarımı boşaltmayı kolaylaştırır.Uzun süredir peeling kullanan profesyonel deri işçileri time.It sıradan delme makinelerinden daha fazla emek tasarrufu sağlar, daha kalın malzemeler oynayabilirsiniz ve özel olarak tasarlanmış deri delikler çok büyük olmamalıdır.İçi boş alaşım aracı çelik içi boş kemer zanaat yuvarlak toolspecification : Boyutu : 20 boyutları (0.5 mm, 0.7 mm, 1mm, 1.5 mm, 2mm, 2.5 mm, 3mm, 3.5 mm, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm. 12mm. 13mm. 14mm, 15mm )özellik : Gelişmiş lazer teknolojisi ile yüksek kalite.Keskin ve ince bıçak tamamen parlatılır ve kolayca delinebilir.İthal özel alaşımlı takım çeliğinden yapılmış, diğer markalarla karşılaştırıldığında, yüksek sıcaklık işleminden sonra, mukavemet ve tokluk büyük ölçüde geliştirilmiştir.Geniş oluk tasarımı boşaltmayı kolaylaştırır.Uzun süredir soyma kullanan profesyonel deri işçilerisıradan delme makinelerinden daha fazla emek tasarrufu sağlar, daha kalın malzemeler oynayabilirsiniz ve özel olarak tasarlanmış deri delikleri çok büyük olmamalıdır.Şahinler, hobiler, el sanatları, stil, ev bakımı vb.Için önerilir.Lütfen dikkat : Delikte biraz yağ var punch.As karbon çeliği, bazı küçük kusurlar ve kesikler olabileceğini lütfen unutmayın (resimde gösterildiği gibi), ancak kullanımı etkilemez.Nemi önlemek için kuru bir yerde saklayın, kullandıktan sonra kuru bir bezle silin.Pas önleyici yağı silebilir ve çocukların erişemeyeceği bir yere koyabilirsiniz.Paket içeriği : 1 delik yumruk.

Ürün parametreleri

Size:
20 sizes (0.5mm, 0.7mm, 1mm, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm, 3.5mm, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm.12mm.13mm.14mm, 15mm )
feature:
High quality, through advanced laser technology. The sharp and thin blade is completely polished and can be easily punched. :
Made of imported special alloy tool steel, compared with other brands, after high temperature treatment, the strength and toughness are greatly improved. :
The wide groove design facilitates unloading. :
Professional leatherworkers who have been using peeling for a long time :
It is more labor-saving than ordinary punching machines, you can play thicker materials, and the specially designed leather holes should not be too large. :
Recommended for falcons, hobbies, crafts, styling, home maintenance, etc. :
Please note:
There is some oil on the hole punch. As carbon steel, please note that there may be some small flaws and cuts (as shown in the picture), but it does not affect the use. :
Store in a dry place to avoid moisture, wipe it off with a dry cloth after use. You can wipe the anti-rust oil and put it out of the reach of children. :
Package includes:
1 hole punch.

Sen de olabilir